UZAKTAN ÇALIŞAN İŞGÜCÜ

Home Office

UZAKTAN ÇALIŞAN İŞGÜCÜ

Uzaktan çalışan personelinizin, ofislerindeki kayıtlara ulaşabilmesi, bunları paylaşabilmesi ve gerektiğinde imha edebilmesi ve bütün bunları kayıt ve bilgi yönetimi gizlilik ve güvenlik politikalarınızla uyumlu bir şekilde yapabilmesi için güvenli bir yola ihtiyaçları var. İster evde ister ofiste olsun; dijitalleştirme, depolama, veri yönetimi ve güvenli imha hizmetleri sunuyoruz.

  • Fiziksel kayıtları hızlı bir şekilde dijital kayıtlara dönüştürebiliyor musunuz? Arşivinizdeki kayıtlara erişmeniz veya yeni gelen kağıt evrakları günlük olarak yönetmeniz gerekiyorsa, dijitalleştirme çözümlerimiz sayesinde bunları hızlı ve güvenli bir şekilde dijitale dönüştürüyor ve doğru kişilere ulaştırıyoruz.
  • Uzaktan çalışan personeliniz için kağıt evrak imha hizmetine mi ihtiyacınız var? Çalışanlarınız ofise dönmüş olsun veya olmasın, oluşturulan veya kendilerine gönderilen kayıtların (ve kayıt kopyalarının) gelişigüzel çöpe veya geri dönüşüme atılmadan güvenli bir şekilde imha edilmesi gerekir. Güvenli evrak imhası konusunda size destek oluyoruz.
  • İmha edilmesi gereken eski bir ekipmanınız mı var? İş yerinizdeki cihazların ev ve ofis dışındaki alanlarda kullanılmaya başlaması ve ihtiyaçların değişmesiyle, kullanım ömrünü tamamlamış BT varlıklarının ve cihazlarının yönetilmesi daha önce hiç olmadığı kadar büyük önem kazanmıştır. Sizlere, yeni ve mevcuttaki BT varlıklarınızı güvenli bir şekilde saklama imkanı sağlayan hizmetimizin de içinde bulunduğu bir çözüm portföyü sunuyoruz. Bu hizmetimizden faydalanarak çalışma alanınızda daha önemli işler için yer açabilir ve sosyal mesafeyi korumak için gerekli düzenlemeleri yapabilirsiniz.
Enable a home-based workforce
  • Çeşitli medyalardan dijital kayıtlar mı geri çağırmanız gerekiyor? Eğer medya varlıklarınız tesislerimizde saklanıyorsa; bunları her ne formatta olursa olsun (video, audio teyp, harici disk, bant, tek boyutlu sanatsal çalışmalar) dilediğiniz özelliklerde dijitale dönüştürüyoruz.
COVID- 19 SÜRECİNDE VE SONRASINDA KURUMSAL DEĞİŞİME AYAK UYDURUN