OPERASYONEL DEVAMLILIK

Advisory Services Banner - business meeting between three people

OPERASYONEL DEVAMLILIK

COVID-19 sürecinden geçerken yeni zorluklar ortaya çıktıkça daha hızlı durum değerlendirmesi yapma ve daha hızlı harekete geçebilme yeteneği ile birlikte iş sürekliliği ve acil durum müdahalesini içeren sağlam ve kapsamlı bir operasyonel esneklik planına ihtiyacınız olacaktır. AI araçlarının hızlandırılmış kullanımı da dahil olmak üzere daha otomatik ve dijital bir çalışma biçimine geçtiğinizde politikalarınızdaki boşlukları doldurmanız gerekir. Güvenli fiziksel ve dijital depolama, gelişmiş makine öğrenimi yazılımı, otomatik iş akışı çözümleri ve danışmanlık hizmetleri sunarak gelecekte karşılaşabileceğiniz tehditlere hazır olmanızı sağlıyoruz.

  • Veri yönetimi stratejinizi yeniden mi düşünüyorsunuz? Daha fazla esneklik, koruma ve kurtarma için saha dışında veri çoğaltma; derin depolama seçenekleriyle maliyetleri düşürmek ile veri merkezleri ve bulut aracılığıyla operasyonel verimliliğin artırılması bu stratejinin bir parçasıdır. Size özel iş gereksinimleriniz için özel olarak oluşturulmuş bir veri yönetimi ve veri merkezi stratejisi oluşturmanıza yardımcı olabiliriz.
  • İş akışlarınız ihtiyaçlarınızı karşılıyor mu? Uzaktan yapılan işler çoğaldıkça, kağıt kayıtlara erişimin olmaması ya da artık çalışanların yan yana oturmuyor olmasından kaynaklı iş süreçlerinde aksamalar yaşamış olabilirsiniz. İş akışlarınızı otomatikleştirerek, sistematikleştirilmiş veri ve kayıt akışı oluşturarak bunları uygun çalışanlar ve uygulamalar aracılığıyla yönlendirebilirsiniz.
  • İş sahanızdaki evrak odanıza erişmeniz mi gerekiyor? Dosya odanızı, kayıtlarınızın dosyalama sisteminize göre yönetildiği güvenli bir Iron Mountain tesisine fiziksel olarak yerleştirebiliriz. Sadece birkaç tıklama ile Iron Mountain Connect™ (Oneil Order) kullanarak, envanterinizde arama yapabilir, gerekli olanları bulabilir ve kayıtların hızlı bir şekilde taranıp elektronik olarak size gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Ofise döndüğünüzde ise, fiziksel dosyalarınızı geri alabilirsiniz.
Two people talking to each other
  • Yasal yükümlülüklerinizi anladığınızdan emin misiniz? UNESCO'ya göre, belgeleme görevi bir kriz durumunda sona ermiyor; aksine daha önemli hale geliyor. Covid-19 ile ilgili kayıtlar arasında sağlık kayıtları, kredi bilgileri, çalışanlarla ilgili İK kayıtları ve çok daha fazlası yer alacak. Özel bilgileri koruma, yeni kayıt türleri oluşturma veya “kriz süresince saklama” gibi yeni saklama kurallarını göz önünde bulundurarak yükümlülüklerinizi anlamanız gerekir. Iron Mountain ekibinin uzmanlığını kullanarak bu değişikliklerden ve kayıt ile bilgilerinizi nasıl etkilediğinden haberdar olun.
COVID- 19 SÜRECİNDE VE SONRASINDA KURUMSAL DEĞİŞİME AYAK UYDURUN