OFİS ALANI DÖNÜŞÜMÜ

Office space disruption and transformation

OFİS ALANI DÖNÜŞÜMÜ

COVID-19 sonrası ofisinizi kapatıyor veya çalışma alanınızı dönüştürüyorsanız, çalışanlarınızın ofis alanını ve bilgilerini doğru bir şekilde yönetmek için gerekli adımları atmanız gerekir. Sosyal mesafe alanı yaratmanız için uygun alanları oluşturmanıza, kullanılmayan BT varlıklarını ve ekipmanlarını depolamanıza ve / veya elden çıkarmanıza ve dosyalarınız ile verilerinizi tesis dışı depolamaya taşımanıza yardımcı olacak hizmetler sunuyoruz.

  • Çalışma alanınızı yeniliyor veya gayrimenkul portföyünüzde değişikliğe mi gidiyorsunuz? Iron Mountain Clean Start hizmetiyle iş yerinize gelerek veya sanal ortam üzerinden bağlanarak iş yerinizde boş alan yaratabilmek adına nelerin depolanıp nelerin imha edilebileceğine dair değerlendirmede bulunuyoruz. Bu değerlendirme sayesinde aynı zamanda uzaktan çalışan personelinizin faydalanabilmesi için dijitale dönüştürülebilecek fiziki evrakların belirlenmesinde de size destek oluyoruz.
  • Kuruluşunuza gelen postaları uzaktan çalışan personelinize ulaştırmak için yardıma mı ihtiyacınız var? Dijital Mailroom (Muhaberat Yönetimi) hizmetimiz ile kuruluşunuza gelen fiziksel postalarınızı Iron Mountain tesislerine yönlendirebilir ve dijitalleştirilen postalarınıza kolayca erişebilirsiniz.
  • BT ekibiniz ofis dışından mı çalışıyor? Personelinizin büyük bölümünün evden çalışmaya başlaması ile beraber, genelde uzak veri merkezleri üzerinden çalışan BT ekibiniz için yedekleme işlemleri zorluk teşkil edebilir. Iron Mountain’ın veri merkezi ve teyp uzmanları medyalarınızı yenileyerek, bu alandaki uzmanlıklarını ve en iyi uygulamaları kullanarak veri muhafaza ve güvenliği konusunda elinizi güçlendirir.
Office space transformation |Iron Mountain
  • Ofisteki evraklarınıza mı erişmeniz gerekiyor? Arşiv odanızı, kayıtlarınızın dosyalama sisteminize göre yönetildiği güvenli bir Iron Mountain tesisine fiziksel olarak yerleştirebiliriz. Sadece birkaç tıklama ile Iron Mountain Connect™ (Oneil Order) kullanarak, envanterinizde arama yapabilir, ihtiyacınız olan dokümanları bulabilir ve kayıtların hızlı bir şekilde taranıp elektronik olarak size gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Ofise döndüğünüzde ise, fiziksel dosyalarınızı geri alabilirsiniz.
  • Veri Merkezi kolokasyonu seçeneğini değerlendirmek için doğru zaman mı? En iyi operatörlere, bulut ve BT hizmeti sağlayıcılarına verimli erişim sağlayan güvenli, uyumlu veri merkezlerini hizmetinize sunarak kuruluşunuzun karma BT başarısı elde etmesini sağlayabiliriz.
COVID- 19 SÜRECİNDE VE SONRASINDA KURUMSAL DEĞİŞİME AYAK UYDURUN