BT DONANIM GERİ DÖNÜŞÜMÜ & İMHA

Tutarlı, güvenilir, BT donanım ve imha sürecine güvenin.
IT Asset Recycling & Disposition- Man working on his computer

BT DONANIM GERİ DÖNÜŞÜMÜ & İMHA

Tutarlı, güvenilir, BT donanım ve imha sürecine güvenin.
  1. BT Donanım ve Elektronik İmha

BT DONANIM GERİ DÖNÜŞÜMÜ & İMHA

Doğru bir BT donanım imha programı şirket bilgilerini ve markayı korur.

Teknoloji hızla gelişmekte ve yenileme süreleri kısalmaktadır. Sonuç olarak, BT donanım imha (ITAD) süreci artık daha karmaşıktır, siz ve kuruluşunuz için önemli bir ticari risk oluşturur.

Doğru tasarlanmış bir BT donanım imha programı, kullanılmayan donanımları güvenli, verimli ve çevre dostu bir şekilde ihtiyaçlarınıza gore elden çıkarmanızı sağlayan bir programdır.
Iron Mountain, tüm ürünleriniz için uygun, güvenilir ve sürdürülebilir ve güvenli gözetim zinciri yöntemi ile güvenli elektronik atık ve BT donanım imha hizmeti sunar. Iron Mountain kritik bilgilerinizi
barındıran yedekleme teyplerinizi, disklerinizi güvenli şekilde imha hizmeti sunar.

IRON MOUNTAIN, AŞAĞIDAKİ KONULARDA BİRLİKTE ÇALIŞMAK İÇİN GÜVENEBİLECEĞİNİZ İŞ ORTAĞIDIR:


SABİT DİSK VE TEYP İMHASI

Kendi veri merkezinizde veya kurum dışı imha tesisinde, sabit diskler, yedekleme teypleri ve diğer e-atıklar için, taşıma, imha ve sertifikalandırma süreci planlanır.

KURUMSAL BT DONANIM ELDEN ÇIKARMA PROGRAMLARI

Kuruluşunuza ait BT donanımlarını imha eden ve değer katan özel bir program geliştirin.

Medya ve diğer BT donanımlarını güvenli bir şekilde imha etmek, geri dönüştürmek veya yeniden kullanmak için net bir strateji sayesinde veri ihlali olasılığından kaçının.

Iron Mountain® Secure IT Asset Disposition çözümü (Güvenli  BT Donanım İmha), çok sayıda BT donanım türünü çevre dostu ve güvenli şekilde imha etmenize ve geri dönüştürmenize veya yeniden kullanmanıza yardımcı olur.

Donanım imha çözümleri, farklı nitelikteki BT varlıklarını imha ederek ve geri dönüştürerek veya yeniden düzenleyerek e-atığı azaltmanıza yardımcı olur. Ayrıca, sıkı gözetim zinciri süreçleriyle birlikte  tüm sürecin güvenli ve rahat bir şekilde yönetileceğinden ve  kullanımda olmayan donanımların doğru bir şekilde geri dönüştürüleceğinden emin olun. Yedekleme teyplerinizi, disklerinizi, very barındıran her türden medyanızı güvenli şekilde imha etmeniz bilgi güvenliğiniz açısından kritik öneme sahiptir.

IRON MOUNTAIN İLE ŞUNLARI YAPABİLİRSİNİZ:

  • İşletmenizinbulunduğu her yerde tutarlı bir şekilde uygulanan kanıtlanmış, onaylanmış bir süreç ile BT varlık elden çıkarma ve medya yok etme uygulamalarınızı oluşturmak ve yönetmek için güvenilir bir iş ortağı ile çalışın.
  • Programı, şirketinizin iç hedeflerini yansıtacak şekilde uyarlama ve  gereksinimlerinize uygun hale getirme becerisine sahip olun.
  • Dahili ve harici yönetmeliklere uyan ve kurumsal olarak sürdürülebilirliğinize yardımcı olan tutarlı, güvenilir, bir BT donanım imha sürecine sahip olun.

GÜVENLİ E-ATIK VE BT VARLIKLARININ İMHASI

BT VARLIKLARININ UYGUN OLMAYAN ŞEKİLDE ELDEN ÇIKARILMASI HASSAS BİLGİLERİ RİSKE ATAR VE MARKANIN ZARAR GÖRMESİNE NEDEN OLUR

Şirketinizin büyüklüğü veya sektöründen bağımsız olarak, kullanılmayan ve çalışmayan varlıkların elden çıkarılması için tanımlanmış bir sürece ve güvenli prosedürlere ihtiyacınız vardır. Uygun olmayan yöntemler, cezalara, marka değerinin düşmesine bir hata sonucu bilgilerin açığa çıkmasına neden olabilir.

Iron Mountain® Secure e-Waste ve IT Asset Disposition (SITAD) hizmetleri (Güvenli e-Atık ve BT Donanım İmhası), eski BT varlıklarını güvenli ve çevreye karşı sorumlu bir şekilde elden çıkarmanızı ve güvenli gözetim zinciri süreçleri ile risklerinizi minimize etmenizi sağlar.

IRON MOUNTAIN’A ULAŞIN

Bilgi ve Satış Yardım
business women

IRON MOUNTAIN’A ULAŞIN

Bilgi ve Satış Yardım