Envanter Yönetimi ve Raporlama

Çevrim içi kayıtlarınıza güvenle ve kolayca erişin ve yönetin
 Reporting and Inventory Management- Women with scanner | Iron Mountain

Envanter Yönetimi ve Raporlama

Çevrim içi kayıtlarınıza güvenle ve kolayca erişin ve yönetin
  1. Envanter Yönetimi ve Raporlama

İşletmeniz ile ilgili kararları verirken şirketinizin bilgilerini kullanırsınız. Ancak, tüm bu bilgileri el altında tutarak yönetmek zordur, değerli ofis alanlarını kaplar ve işletmeniz için potansiyel riskler doğurur. Iron Mountain ile bilgilerinizi saklayabilir ve ihtiyacınız olduğu sürece bu bilgilere erişebilirsiniz.

  • Bilgilerinizin kontrolüne siz sahip olabilir ve bunu kendi başınıza sürdürme zahmetinden kurtulabilirsiniz.
  • Bugün kullandığınız kaynakları, bilgi yönetimi konusunda lider bir kuruluşun sizin adınıza yönetmesini sağlayabilirsiniz.
  • Bilgilerinizi (fiziksel ya da elektronik belgeler olabilir) saklamak için kullandığınız alanı başka bir amaç için kullanabilir ve bunları güvenilir bir hizmet sağlayıcı ile şirketiniz dışında emniyetli şekilde saklayabilirsiniz.

Farklı belge türlerinin farklı strateji gerektirebileceğini bilerek, kayıtlarınıza erişmek ve kullanmak için bir stratejiye ihtiyacınız vardır. Sahip olduğunuz bilgilere, nerede olduğuna, şimdi ve gelecekte nasıl kullanmak istediğinize bağlı olarak Iron Mountain, ihtiyaçlarınıza uygun çözümü seçmenize yardımcı olur.IRON MOUNTAIN’A ULAŞIN

Bilgi ve Satış Yardım
business women

IRON MOUNTAIN’A ULAŞIN

Bilgi ve Satış Yardım