Talep Üzerine Görüntüleme (IOD)
Doküman Tarama

İhtiyacınız olan tüm belgelerinizi dilediğiniz zaman görüntüleyin.
image on demand banner - iron mountain employee scanning document

Talep Üzerine Görüntüleme (IOD)
Doküman Tarama

İhtiyacınız olan tüm belgelerinizi dilediğiniz zaman görüntüleyin.
  1. Doküman Tarama
  2. Talep Üzerine Görüntüleme

Talep Üzerine Görüntüleme

Talep üzerine görüntüleme, gerektiğinde düşük hacimli kağıt veya bant tabanlı bilgileri zaman içinde dijital formata dönüştürmek üzere tasarlanmış alternatif bir belge dağıtım hizmetidir. Iron Mountain online talep platformu üzerinden, bizim tesislerimizde saklanan fiziki kayıt ve belgeler arasından dilediğiniz kısımların taranmasını isteyebilirsiniz.

Ekibimiz ihtiyacınız olan belgeyi dikkatli bir şekilde bulur, hazırlar ve tarar. Belge tarandıktan sonra yine kutusuna yerleştirilerek güvenli saklama alanına geri gönderilir. Dijitalleştirilmiş belgeye güvenli ve kolayca erişim sağlarsınız. “Kullandıkça Öde” hizmeti, yalnızca ihtiyacınız olan fiziki belgelerin görüntülenmesini sağlayarak maliyetlerinizi en aza indirir.EN YÜKSEK DÜZEYDE VERİ İLETİM GÜVENLİĞİNİN SAĞLANMASI İÇİN PROTOKOLLER

Dijitalleştirilmiş dosyalar, şifreleme teknolojisini kullanarak internet üzerinden belge aktarımı için bir protokol olan Güvenli Yuva Katmanı (SSL) kullanılarak uygulanır. Bu, 1024 bit şifreleme teknolojisi sayesinde son derece yüksek düzeyde veri aktarımı güvenliği sağlar. Sunucu ve web istemcileri arasında bilgi aktarıldıkça, tüm veriler şifrelenir. Çözüm, web uygulaması için SSL kullanarak verileri şifrelemek için sunucu tarafı sertifikalar kullanır. Köprü Metni Aktarım Protokolü (HTTP) kullanarak açık metin sitesine gelen tüm internet trafiği, Köprü Metni Aktarım Protokolü Güvenli (HTTPS) için güvenli bağlantı noktasına yönlendirilir. Web hizmetleri entegrasyonunu kullanırken, hem istemci hem de sunucu tarafı sertifikaları kullanılarak iki yönlü bir kimlik doğrulaması kullanılır. Tüm yetkisiz istekler reddedilir. Bir müşteri bilgileri / belgeleri almak için FTP (dosya aktarım protokolü) kullanıyorsa erişim, her müşteriye benzersiz bir kullanıcı adı ve şifre atayan güvenli bir FTP kanalı aracılığıyla sağlanır. Tüm veriler güvenli ve ayrı olarak saklanır.

Yüksek hacimli fiziki dokümanları dijitalleştirmeyi mi düşünüyorsunuz? Iron Mountain tarama hizmeti ve dijital çözümleri sizin için doğru seçenek olabilir.


NEDEN IRON MOUNTAIN?

  • “Kullandıkça öde” modeliyle maliyetlerinizi azaltın.
  • Dokümanlarınıza hızlı ve dijital erişim sağlayın.
  • Güvenilir ekibimiz, süreçlerimiz ve tesislerimizden faydalanın.
  • Tarama ve indeksleme alanındaki 20 yılın üzerindeki tecrübemize güvenin.


IRON MOUNTAIN’A ULAŞIN

Bilgi ve Satış Yardım
business women

IRON MOUNTAIN’A ULAŞIN

Bilgi ve Satış Yardım