IRON MOUNTAIN® digital RETRIEVAL (DiJiTAL ERİŞİM) hizmeti

Iron Mountain tesislerinde bulunan fiziki dokümanlarınıza güvenli, dijital erişim

IRON MOUNTAIN® digital RETRIEVAL (DiJiTAL ERİŞİM) hizmeti

Iron Mountain tesislerinde bulunan fiziki dokümanlarınıza güvenli, dijital erişim

Doküman Tarama

  1. Doküman Tarama
  2. Digital Retrieval (Dijital Erişim) Hizmeti

İŞYERİNİZ DIŞINDA SAKLADIĞINIZ KAYITLARA HIZLI VE KOLAY DİJİTAL OLARAK ERİŞİM SAĞLAYIN

Gelişen mobil işgücü ve artan yasal gereklilikler göz önüne alındığında, şirketlerin karmaşık bilgi yönetimi gerekliliklerini yerine getirmesi gerekir. Ekibiniz uzaktan çalışırken ve fiziki teslimatları alamayacağı durumlarda iş sürekliliğini sağlayabilmeniz için, tesislerimizde bulunan fiziki belgelerinize erişmeniz gerekebilir.

Iron Mountain’ın doküman tarama konusundaki uzmanlığı ve güçlü altyapısının bir araya gelmesiyle oluşan Digital Retrieval (Dijital Erişim) hizmetimiz sayesinde; ihtiyaç duyduğunuz her bilgiye dijital olarak hızlı bir şekilde ulaşabilir, ayrıca ekibinize uzaktan erişim imkanı sunabilirsiniz.

DIGITAL RETRIEVAL (DİJİTAL ERİŞİM) NASIL ÇALIŞIR?

Digital Retrieval (Dijital Erişim), fiziksel kayıtlarını Iron Mountain tesislerinde saklamakta olan ve çok miktarda fiziki belgeyi dijitalleştirmek isteyen müşterilerimiz için sunulan bir abonelik hizmetidir. Belgeleriniz dijitalleştirildikten sonra, sFTP üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.

Gereksinimlerinizi karşılamak için tarama, indeksleme ve kalite kontrolü sağlayacak deneyime, süreçlere ve altyapıya sahip olan Iron Mountain tarama uzmanlarına güvenebilirsiniz. Aşağıda, hizmetin içeriği ile ilgili daha detaylı bilgi bulabilirsiniz.IRON MOUNTAIN’A ULAŞIN

Bilgi ve Satış Yardım
business women

IRON MOUNTAIN’A ULAŞIN

Bilgi ve Satış Yardım