Iron MOUNTAIN Clean Start®

Bugünün Değişken Koşullarında İş Yeri Dönüşümü

clean-start-banner-people-sitting-at-desk-in-clean-office

Iron MOUNTAIN Clean Start®

Bugünün Değişken Koşullarında İş Yeri Dönüşümü

IRON MOUNTAIN CLEAN START İLE GAYRİMENKUL GİDERLERİNİZİ AZALTIN VE ÇALIŞMA ALANLARINIZI OPTİMİZE EDİN

Dünya değişiyor ve çalışma şeklimiz de beraberinde evriliyor. Bugünkü yeni normal, çalışanların refahını sağlamak, maliyetleri azaltmak ve daha üretken bir iş gücünü desteklemek için ofis gayrimenkullerini ve çalışma alanlarını yeniden gözden geçirmek anlamına geliyor.

Iron Mountain Clean Start® bu hedeflere ulaşmanıza yardımcı oluyor. Ofis alanlarındaki fazla malzeme ve eşya kalabalığının azaltılıp, ofis alanınızın yeniden yapılandırılması sayesinde gayrimenkul kullanımını azaltmaya veya daha dijital bir çalışma şekline geçiş yapmaya kadar Iron Mountain Clean Start, sizlere bu belirsiz zamanlarda başarılı olmak için ihtiyaç duyduğunuz bütün desteği sunar.

CLEAN START İLE İŞYERİNİZİ DÖNÜŞTÜRÜN

Iron Mountain Clean Start işyerinizi dönüştürmek için tasarlanmış bir programdır. Ofis ortamlarını yeniden yapılandırmaktan, sosyal mesafeyi desteklemeye ve ofis kapanışlarına veya mevcut alan kullanımını optimize etmeye kadar, bugünün değişen işyeri gereksinimlerini yerine getirmenize yardımcı oluyoruz.

Iron Mountain Clean Start ile işyerinizdeki değerli boş alanlarınızı kaplayan pek çok farklı malzemeden kurtulabilirsiniz - fiziki belgeler, dosya dolapları, sunucular, PC'ler ve BT varlıkları, ofis ekipmanları, fazla mobilyalar, sanat eserleri ve daha fazlası. Iron Mountain olarak, temizleme sürecini yönetirken artık ihtiyacınız olmayan öğelerin güvenli bir şekilde imha edilmesini veya bağışlanmasını; ihtiyacınız olan malzeme ve eşyaların ise geçici veya kalıcı olarak saklanmasını sağlayacak çözümler sunacağız.

CLEAN START İLE YAPABİLECEKLERİNİZ

  • Maliyetleri düşürmek veya küçülme sürecinizi desteklemek için gayrimenkul ayak izinizi azaltabilirsiniz.

  • Ofisleri ve toplantı odalarını, çalışanlara ek çalışma alanı yaratmak gibi daha değerli alternatiflere dönüştürebilirsiniz.

  • Mevsimlik ürünler, pazarlama malzemeleri ve fazla mobilyalar ile doldurulan depolama alanlarını geri kazanabilirsiniz.

  • Eski BT varlıklarının yanı sıra gereksiz ofis mobilyaları ve ekipmanları saklamak için kullanılan dolap ve depolama alanlarını boşaltıp, daha faydalı amaçlar için kullanmaya başlayarak şimdiye kadarki kaybınızı telafi edebilirsiniz.

NEDEN IRON MOUNTAIN?

Ekibimiz bilgi yönetimi konusunda uzmandır. Malzeme ve gereçlerinizin fiziksel olarak kaldırılması ve / veya saklanmasının ötesinde, mevcut süreçlerinizi değerlendirerek kayıtlar ve bilgi yönetiminin nasıl iyileştirilebileceği konusunda uygulanabilir tavsiyeler sunacağız. Uzmanlığımız sayesinde, tüm lokasyon ve departmanlardaki kayıtlarınızda görünürlük kazanacaksınız. Ayrıca önerilen politikalarımız ve prosedürlerimiz uyum riskinizi azaltmanıza yardımcı olacaktır.

DİJİTAL DÖNÜŞÜMÜ DESTEKLİYORUZ

COVID-19 pandemisi, sanal işgücünü desteklemek için dijital dönüşümü hızlandırdı. Iron Mountain, dijital dönüşüm girişimlerinizin sorunsuz ilerlemesine yardımcı olabilir.

Kuruluşunuzun bilgiyi nasıl oluşturduğunu, sakladığını ve kullandığını değerlendirdikten sonra, verimliliği artırmak ve uzaktan çalışanların bilgiye her zaman, her yerden erişmesini sağlamak için etkin dosya yönetimi, belge tarama, iş akışı otomasyonu ve bulut arşivleme gibi çözümler sunuyoruz.

Need to Reconfigure, Optimize or Transform Your Workplace?

İşyerinizi Yeniden Yapılandırmaya, Optimize Etmeye Veya Dönüştürmeye mi İhtiyaç Duyuyorsunuz?

Gayrimenkul masraflarınızı azaltıp uyumu artırırken nasıl daha verimli bir iş alanı yaratabileceğinizi öğrenin.
Videoyu İzleyin

HİZMETLERİMİZ HAKKINDA DAHA DETAYLI BİLGİ EDİNİN

GÜVENLİ SAKLAMA
A blue icon of a box with a lid, handles

GÜVENLİ SAKLAMA

Iron Mountain uzmanları, etiketlenip sınıflandırılacakları, RIFD etiketleriyle izlenecekleri ve Iron Mountain Connect™ (Oneil) web portalımız üzerinden istenildiğinde erişilebilecekleri güvenli tesislerimize taşınmasını istediğiniz kayıtlarınızı belirlemenize yardımcı olur.
Blue icon of books and library binders

MEDYA SAKLAMA

Iron Mountain® Kurum Dışı Teyp Saklama Hizmeti, yedekleme materyallerinizin güvenli, kurum dışı bir tesise nakledilmesi, depolanması, yönetilmesi ve gerektiğinde geri alınması için kapsamlı bir veri koruma çözümü sunar.
A blue icon

PROJE HİZMETLERİ

Kurum içi kayıt yönetimi projelerinizde yardıma ihtiyacınız olduğunda Iron Mountain'dan destek alın. Tecrübeli uzmanlarımız, iyi yürütülen bir proje olmasını sağlamak için kuruluşunuzun bir uzantısı olarak hareket edecektir.
Güvenli İmha
Blue icon of a paper shredder

FİZİKİ BELGE İMHASI

Iron Mountain Güvenli İmha Hizmetleri; fiziki evrak ve belgeleri, plastikleri ve medyalarınızı uygun maliyetli, güvenli ve mevzuatla uyumlu bir şekilde imha ederek verilerinizin gizliliğini korur.
Blue icon showing files being disposed of in a bin

GÜVENLİ BT VARLIĞI İMHASI (SITAD)

Sabit disk ve diğer tüm BT ekipmanlarınızı güvenli bir şekilde imha etmek, geri dönüştürmek veya yeniden kullanmak için net bir stratejiye sahip olarak veri ihlali olasılığından kaçınmanızı sağlar.
DİJİTAL DÖNÜŞÜM
Blue icon of data center buildings

VERİ MERKEZİ KOLOKASYONU

Veri merkezlerimiz ve tesislerimiz beklediğiniz güvenilirlik, güvenlik ve enerji verimliliğini sağlarken, deneyimli personelimiz kapsamlı uyum desteği ve uçtan uca geçiş hizmetleriyle riskleri azaltmanıza yardımcı olur.
A blue icon of three cog wheels

İŞ AKIŞI OTOMASYONU

İster daha hızlı ve daha doğru bir aylık kapanış peşinde olun, ister “insanı” İnsan Kaynakları süreçlerine daha fazla dahil edebilmek için gereken fazladan zaman isteyin, her durumda bölümüzün kritik iş hedeflerini destekleyecek bir çözümümüz var.
Blue icon showing files being digitized

DİJİTALLEŞTİRME

Ekibimiz, kısa ve uzun vadeli hedeflerinize ulaşmak için tasarlanmış bir belge görüntüleme çözümü oluşturmak için sizinle birlikte çalışacaktır. Uzmanlarımız, bilgilerinizi dijital olarak yöneterek verimliliği artırmanın yollarını önerecektir.
TESİS ZİYARETİ RANDEVUSU İÇİN TEMSİLCİMİZLE HEMEN İLETİŞİME GEÇİN!