iron-mountain-employee-scanning-boxes-in-storage-facility

KURUM DIŞI ARŞİV SAKLAMA

Belgelerinizi yüksek güvenlikli ve yönetmeliklere uygun tesislerde saklayın ve koruyun.
  1. Ana Safya
  2. Güvenli Saklama
  3. Arşiv ve Medya
  4. Kurum Dışı Belge Saklam

BİLGİ VE BELGE YÖNETİM (RIM) UZMANLARINA GÜVENİN 

Bilgi ve Belgeler, her kuruluşun can damarıdır. Bu değerli varlıkların yönetimi ve korunması bir zorunluluktur.

Iron Mountain’ın RIM uzmanları, kayıtların kendi terminolojiniz kullanılarak etiketleneceği ve sınıflandırılacağı, RIFD etiketleri ile takip edileceği ve portalımızda erişilir kılınacağı güvenli kurum dışı arşiv saklama tesislerimize taşımak için kayıtları tespit etmek amacıyla sizinle birlikte çalışacaktır. Böylece, ihtiyaç duyuldukça hızlı bir şekilde bilgilerinizin yerini tespit edecek ve bilgilerinizi geri alacaksınız.

Tesislerimiz, kanıtımızdır

Iron Mountain Arşiv Merkezleri, aşağıdaki temel özelliklere sahiptir:

  • Güvenlik. Bina, çevre güvenliği,  tesise giriş ve tesis içi güvenliği,  ve güvenlik planlamasını kapsar.
  • Yangın Emniyeti. Kanıtlanmış yangın önleme ve söndürme sistemleri.
  • Çevresel kontroller. Arşivinizi  koruyan kapsamlı çevresel koşullar.

Tutarlı Gözetim Zinciri

Iron Mountain, en yüksek seviyede güvenlik ve doğruluk sağlamak için kendini kanıtlanmış iş akışları geliştirmiştir.

Güvenebileceğiniz Kişiler

Iron Mountain,tüm güvenlik önlemlerini ciddiyetle uygular. Arşivinizi korurken ve saklarken  yüksek güvenlik standartlarının uygulanmasını sağlamak amacıyla çok sıkı altyapı kontrolleri, çalışan incelemelerini ve gerekli  eğitimleri titizlikle gerçekleştirir.

İHTİYAÇLARINIZ İÇİN TASARLANMIŞ BELLEK 

SİZE ÖZEL SAKLAMAÇÖZÜMLERİ

Özel çevresel kontroller gerektiren  büyük hacimli kayıt veya materyal saklama gibi size özel ihtiyaçlarınız için, Iron Mountain şartlarınızı karşılayacak sizin için uygun bir alan tasarlayabilir ve oluşturabilir.

Özelliklerin içerdikleri:

  • Belirlenmiş çevresel ve bağıl nem şartları gerektiren materyaller için iklim kontrollü saklama.
  • Bozulmalarını önlemek amacıyla film, manyetik ve diğer medyalar için ayrı saklama alanı.
PROJE HİZMETLERİ

Tek seferlik, periyodik veya devam arz eden projeler söz konusu olduğunda, ihtiyacınız olan uzmanlığa sahip Iron Mountain çalışanları yanınızdadır. Proje ekibi, kuruluşunuzun kusursuz bir parçası gibi hareket etmekte olup, personelinizin zamanını ve kaynaklarını daha iyi yönetmelerini sağlayarak başından sonuna kadar projelerinizi yönetebilir.

İşte size destek olabileceğimiz yollardan bazıları:

ARŞİV DÜZENLEME VE TAŞIMA HİZMETİ

Iron Mountain uzmanları, arşivinizdeki dosya ve kutularınızı düzenleyebilir, paketleyebilir ve tesisinizden Iron Mountain Arşiv Merkezlerine noktadan noktaya aktarımlarını sağlayabilir.Belgelerinizi standart barkodlanmış Iron Mountain kutularına yerleştirir ve kutu içersindeki her bir dosyayı ayrı ayrı listeleme seçeneği ile kutu içeriklerini tanımlayarak meta verileri toplayabilir.

DOSYA ENDEKSLEME

Iron Mountain veri girişi ekibi, envanterinizi dosya seviyesinde yönetmenize yardımcı olmak amacıyla dosyaya özgü tanımlamalar yakalayabilir.

KUTULAMA VE İÇERİK LİSTELEME

Kutu içerikleri gözden geçirilerek ve içerikle ilgili ilgili meta verileri sisteme aktarılabilir. Bu bilgiler, ihtiyaç duyduğunuz belgeleri bulmanızı kolaylaştırır.

OFİS KONSOLİDASYON/RELOKASYON

Halihazırda dosyalarınız ve belgelerinizi sakladığınız değerli lanı boşaltarak gayrimenkullerinizi daha verimli kullanabilirsiniz. Iron Mountain hangi belgelerinizi bizde saklayabileceğiniz konusunda destek olabilir.

ENVANTER DENETİM HİZMETLERİ

Belgelerinizi bulabilmeniz veya diğer ihtiyaçlarınız için hangi envantere sahip olduğunuzu bilmek önemlidir. Iron Mountain Denetim Hizmetleri, denetimlerin yapılabilmesi için Arşiv Merkezlerimizde size özel alan sağlar. Alan ile birlikte kutularınızın envanterini çıkarmanıza yardım eder, dosyalama yapabilir ve arşiv yönetimi için destek sağlarız.

iron-mountain-employee-recieving-storage-box-from-customer
business women

IRON MOUNTAIN’A ULAŞIN

Bilgi ve Satış Yardım