it asset and media destruction banner - stack of old computer towers

BT DONANIMGERİ DÖNÜŞÜMÜ & BERTARAF ETME

Tutarlı, güvenilir, BT donanımimha sürecine güvenin.
  1. Ana Safya
  2. Güvenli İmha
  3. BT Donanım Geri Dönüşümü & Bertaraf Etme

BT DONANIM GERİ DÖNÜŞÜMÜ & İMHA

Doğrubir BT donanımimha programı şirket bilgilerini ve markayı korur.

Teknoloji hızla gelişmekte ve güncelleme süreleri kısalmaktadır. Sonuç olarak, BT donanım imha (ITAD) süreci daha karmaşıktır, siz ve kuruluşunuz için önemli bir ticari risk oluşturur.


Doğru tasarlanmış bir BT donanım imha programı, kullanılmayan donanımları güvenli, verimli ve çevre dostu bir şekilde ihtiyaçlarınıza göre karşılayan bir programdır. Iron Mountain, tüm ürünleriniz için uygun, güvenlik ve sürdürülebilirliği sağlamak amacıyla, uygun lojistik ve güvenli gözetim zinciri yöntemleri ile Güvenli Elektronik-Atık ve BT Donanım İmha hizmeti sunar.

IRON MOUNTAIN, AŞAĞIDAKİ KONULARDA BİRLİKTE ÇALIŞMAK İÇİN GÜVENEBİLECEĞİNİZ İŞ ORTAĞIDIR:


SABİT DİSK SÜRÜCÜ VE TEYP İMHASI

Kendi veri merkezinizde veya kurum dışı imha tesisinde, sabit diskler, yedekleme teyplerive diğer e-atıklar için, taşıma, imha ve sertifikalandırma süreci tasarlanır.

KURUMSAL BT DONANIM ELDEN ÇIKARMA PROGRAMLARI

Kuruluşunuz için BT donanımlarını imha eden ve değer katan özel bir programa sahip olun

Medya ve diğer BT donanımlarını güvenli bir şekilde imha etmek, geri dönüştürmek veya yeniden kullanmak için net bir stratejiyle veri ihlali olasılığından kaçının.

Iron Mountain® Secure BT Asset Disposition çözümü (BT Donanım Güvenli Bertaraf), çok sayıda BT donanım türünü güvenilir, çevre dostu ve güvenli şekilde imha etmenize ve geri dönüştürmenize veya yeniden kullanmanıza yardımcı olur.

Donanım Bertaraf çözümleri, çok çeşitli BT varlıklarını imha ederek ve geri dönüştürerek veya yeniden düzenleyerek e-atığı azaltmanıza yardımcı olur. Ayrıca, sıkı gözetim zinciri süreçleriyle birlikte güvenli tüm sürecin güvenli ve rahat bir şekilde yönetileceğinden ve artık kullanımda olmayan donanımların değerinin de maksimuma çıkarılacağından emin olabilirsiniz.

IRON MOUNTAIN İLE ŞUNLARI YAPABİLİRSİNİZ:

  • İşletmelerinizin bulunduğu her yerde tutarlı bir şekilde uygulanan kanıtlanmış, onaylanmış bir süreç ile BT varlık elden çıkarma ve medya yok etme uygulamalarınızı oluşturmak ve yönetmek için güvenilir bir iş ortağı ile çalışın.
  • Programı, şirketinizin iç hedeflerini yansıtacak şekilde uyarlama ve tüm gereksinimlere uygun hale getirme becerisine sahip olun.
  • Dahili ve harici yönetmeliklere uyan ve kurumsal sürdürülebilirlik girişimleri sunmanıza yardımcı olan tutarlı, güvenilir, bir BT donanım imha sürecine güvenin.

GÜVENLİ E-ATIK VE BT VARLIKLARINI ELDEN ÇIKARMA

BT VARLIKLARININ UYGUN OLMAYAN ŞEKİLDE ELDEN ÇIKARILMASI HASSAS BİLGİLERİ RİSKE ATAR VE MARKANIN ZARAR GÖRME OLASILIĞINI DOĞURUR

Şirketinizin büyüklüğü veya sektöründen bağımsız olarak, kullanılmayan ve çalışmayan varlıkların elden çıkarılması için tanımlanmış bir sürece ve güvenli prosedürlere ihtiyacınız vardır. Uygun olmayan yöntemler, cezalara, marka değerinin düşmesine bir hata sonucu bilgilerin açığa çıkmasına neden olabilir.

Iron Mountain® Secure e-Waste ve IT Asset Disposition (SITAD) hizmetleri (Güvenli e-Atık ve BT Donanım Bertaraf), eski BT varlıklarını güvenli ve çevreye karşı sorumlu bir şekilde elden çıkarmanızı ve sektör lideri lojistik ve güvenli gözetim zinciri süreçleri ile varlık değeri geri kazanımınızı maksimuma çıkarmanızı sağlar.


business women

IRON MOUNTAIN’A ULAŞIN

Bilgi ve Satış Yardım