Bilgi yönetimi sürekli gelişiyor. Elbette biz de!


Yeni Iron MOUNTAIN ile tanışın

İnsanlar, süreçler ve teknoloji her zaman değişimin ayrılmaz bir parçası olmuşlardır. Dünyanın her yerinde daha fazla dijital teknoloji ve karmaşık süreçler benimsendikçe, her büyüklükteki işletme ve sektör bilgi yönetimi ekosistemine yaklaşımını yeniden gözden geçiriyor. Elbette biz de!

Amacımız müşterilerimizin en değer verdiği varlıklarını korumak ve verilerinden en fazla değeri elde edebilmelerini sağlamak için oluşturduğumuz yenilikçi ve çevreye duyarlı yöntemlerimizle, en güvendikleri iş ortağı olmaya devam etmek. Son 70 yıldır güveninizi kazanmak için çok çalıştık ve çalışmaya da devam edeceğiz.

Ne yapıyoruz?

Yeni Iron Mountain olarak fiziksel ve dijital varlıklarınızı hangi formatta olurlarsa olsunlar koruyoruz ve verilerinizden en yüksek değeri elde etmenize yardımcı oluyoruz. Dünyanın neresinde ihtiyacınız olursa olsun, bilgilerinizi ülkenizin yasalarına uygun bir şekilde yönetmenizi sağlıyoruz. Dijital dönüşümünü tamamlamış ve bilgilerini tam anlamıyla yönetebilen bir işletme olma yolunda ekibinizin başarılı olması için destek veriyoruz.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için sunduğumuz çözümlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için başlıklara tıklayın.

BU YOLCULUĞA BİRLİKTE ÇIKTIK

Son birkaç yıldır bilgilerinizi koruyan, dönüştüren ve onlardan en yüksek değeri elde etmenizi sağlayan dijital çözümlerimizi geliştirmek ve portföyümüze yenilerini eklemek için yatırımlar yaptık. Sizin değişen ihtiyaçlarınıza çözüm üretebilmek amacıyla başladığımız bu dönüşüm sürecini yeni logomuz ve yeni mottomuz ile de yansıtıyoruz.

Bugün, Fortune 1000 listesindeki 950 şirket de dahil olmak üzere 50’den fazla ülkede 230.000 müşterimizin paha biçilemez sanat eserlerini korumasına, klasik filmleri yenilemesine, veri merkezi hizmeti almalarına yardımcı oluyoruz. Tüm bunlara ek olarak dönüşümümüzün bir parçası olan şu yeniliklere de yatırım yaptık:

  • Bütünsel bir yaklaşımla bilgi yönetimi, zaman kazandıran otomatik iş akışları ve akıllı içerik yönetimi hizmetleri
  • Yasalara uyumlu, kolay erişilebilir ve sürdürülebilir bir şekilde önemli altyapıların korunması, birbirine bağlanması ve ölçeklendirilmesi amacıyla global veri merkezlerimizin geliştirilmesi ve sayısının arttırılması
  • Riskinizi yönetmek, marka bilinirliğinizi korumak ve sürdürülebilirlik hedeflerinizi gerçekleştirebilmeniz için BT donanım imhası hizmetleri

Çevreye karşı duyduğumuz sorumluluk anlayışımızla kendimize daha yüksek hedefler koymaya devam ediyor, işletmenizin de bilgiyi sosyal sorumluluk bilinciyle yönetmesine yardımcı oluyoruz. Enerji ihtiyacını %100 yenilenebilir enerjiden sağlayan veri merkezlerimiz, dünyanın ilk örneği olan Yeşil Enerji Sertifikası programı ile toplam enerji tüketiminizdeki yenilenebilir enerji miktarına önemli katkıda bulunuyor.

Sizinle birlikte iş ortaklığımızı ileri taşımaya devam ediyoruz.

Müşterilerimiz bize neden güveniyor?

70 yıldır müşterilerimizin yanında olmaktan gurur duyuyoruz. Onların en değerli varlıklarını korumalarına yardımcı olurken, geleceğe yatırım yapmaya da devam ediyoruz. Müşterilerimizin operasyonel esneklik kazanmalarına, manüel iş akışlarını geliştirmelerine, verilerinden anlamlı çıkarımlar yaparak değer yaratmalarına, sonuç olarak iş yapış şekillerini dönüştürmelerine destek oluyoruz.

Başarı Hikayeleri İçin Tıklayın
“Bir yandan iş hedefimizi anlayacak ve bu hedeflere ulaşmamıza yardımcı olacak, bir yandan da yenilenebilir enerji ihtiyaçlarımızı karşılayacak bir iş ortağı arayışı içerisindeydik. Iron Mountain ile tüm bunları yapabiliyor ve rekabet avantajı sağlıyoruz.”
Sürdürülebilirlik Direktörü
Akamai
partners

Iron Mountain ekibimiz iş süreçlerinizi yeniden gözden geçirmenize yardımcı olmak için burada. Dijital dönüşüm yol haritanızı birlikte çizebilmek için bizimle iletişime geçin.