PERAKENDE SEKTÖRÜNE YÖNELİK ÇÖZÜMLER

retail

PERAKENDE SEKTÖRÜNE YÖNELİK ÇÖZÜMLER

  1. Endüstri çözümleri
  2. Perakende Sektörü Arşiv ve Veri Yönetimi

İşinize odaklanabilmeniz için verilerinizi biz yönetiyoruz

Iron Mountain, özellikle birçok konumda faaliyet gösteren ve mağaza düzeyinde sınırlı BT kaynakları olan uluslararası veya ulusal perakende kuruluşları için bilgilerin korunması ve yönetilmesinin zorluklarını bilir. Bilgi yönetiminin her alanındaki uzmanlığımız, işletme açısından kritik verilerin kontrolünü elinize almanıza yardımcı olur.

Çalışan kayıtları, müşteri kredi kartı numaraları veya fiyat ve envanter verileri gibi hassas bilgilerin korunması her gün endişelenmeniz gereken bir şey değildir. Iron Mountain, işinizi, çalışanlarınızı ve müşterilerinizi on yıllar boyunca kanıtlanmış deneyimlerle koruyan tutarlı çözümler ve güvenlik sunar.

Perakende sektöründeki uzmanlığımız size şu konularda yardımcı olabilir:

  • BT materyallerinin asgari düzeyde ya da hiç kesintisiz yedeklenmesini sağlayın
  • Kimlik hırsızlığı riskini azaltın
  • Son derece güvenilir ve uygun fiyatlı teyp yedekleme seçeneklerine erişin
  • Kurum dışı bilgi ve belge saklama ile alanınızı gelirinizi arttıracak amaçlar için kullanın.

Değerli bilgileri daha iyi kontrol etmenizi ve korumanızı sağlayan çözümler sunuyoruz. Güvenilir uzmanlarımız mevcut ihtiyaçlarınızı analiz etmek, gelecekteki zorlukları dikkate alan stratejiler geliştirmek ve mağaza seviyesinden şirket seviyesine kadar tüm lokasyonlarda çözümler sunmak için ekibinizle yakın bir şekilde çalışır.

  • Kurumsal bilgi ve belge saklama sürelerine uyumlu şekilde saklama, erişim ve imha için ulusal veya uluslararası bir program planlayın ve uygulayın.

Iron Mountain, kurumunuzun tamamında etkili bir bilgi stratejisinin tutarlı bir şekilde uygulanmasını sağlamak için personel, süreç ve kanıtlanmış teknolojileri sunar ve personelinizin en önemli konulara odaklanmasını sağlar: müşterilerinize. 212-288-9503 numaralı telefonu arayarak uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

IRON MOUNTAIN’A ULAŞIN

Bilgi ve Satış Yardım
business women

IRON MOUNTAIN’A ULAŞIN

Bilgi ve Satış Yardım