SAĞLIK SEKTÖRÜNE YÖNELİK ÇÖZÜMLER

Önemli belgelerinizi koruyun ve saklayın
Healthcare Services- Two doctors in a conversation

SAĞLIK SEKTÖRÜNE YÖNELİK ÇÖZÜMLER

Önemli belgelerinizi koruyun ve saklayın
  1. Endüstri çözümleri
  2. Sağlık Hizmetleri

PAHALI GAYRİMENKUL MALİYETLERİNDEN KURTULUN.

Varlıklarınızın korunduğundan ve en çok ihtiyacınız olduğunda ulaşılabilir olduğundan emin olun. Sizin için değerli olan, bizim için de değerlidir.

İşinizle ilgili kritik bilgileri yani sizin için en değerli olanı koruyabilmemiz için bize güvenebilirsiniz. Bilgi kaynaklarınızı, Iron Mountain’ın iyi korunan ve ileri teknolojiye sahip tesislerinde güvenli bir şekilde saklayabilirsiniz. Bir felaket esnasında, kurum dışı saklama hizmetlerimiz sayesinde, bilgilerinizin korunduğunu ve kurtarılabilir olduğunu bilmek size huzur verecektir.

BİLGİ VE BELGELER

Iron Mountain, tıbbi belgele ve radyoloji filmleri gibi çok çeşitli sağlık verisini saklayabilir ve yönetebilir. Iron Mountain klinik kayıtlarınızı, insan kaynakları belgelerinizi ,idari ve mali belgeleriniz dahil olmak üzere tüm bilgi ve belgelerinizi saklayarak tesislerinizdeki değerli alanları asıl işiniz için kullanmanız konusunda yardımcı olur.

TEYP YEDEKLEME

Iron Mountain® Güvenli Kurum Dışı Teyp yedekleme hizmeti, klinik ve işinizle ilgili diğer yedek verilerinizi saklar, en uygun ortam koşullarında korur ve gerektiğinde geri almanızı sağlar. Sonuç: kesinti süreleriniz azalır ve yedekleri geri alıp işinize devam edebilirsiniz... Çünkü sağlık sisteminiz buna bağlıdır.

IRON MOUNTAIN İLE YAPABİLECEKLERİNİZ:

Teyplerinizi, deprem ve diğer felaket risklerine karşı artırılmış güvenlik sunan, son derece iyi korunan tesislerde saklayın.

Web tabanlı envanter yönetimi araçlarımızı kullanarak verilerinizi çevrimiçi yönetin ve gerektiğinde teyplerinizi hızla bulun. İster taşıma halinde isterse depoda olsun, verilerinizin nerede olduğuna dair denetlenebilir bir gözetim zinciri ve tam şeffaflık sağlayın.

 

IRON MOUNTAIN’A ULAŞIN

Bilgi ve Satış Yardım
business women

IRON MOUNTAIN’A ULAŞIN

Bilgi ve Satış Yardım