Healthcare Services- Two doctors in a conversation

Sağlık hizmeti

Önemli olanı Koru ve Sakla
  1. Ana Safya
  2. Endüstrİ çözümlerİ
  3. Sağlık hizmeti

PAHALLIGAYRİMENKUL MALİYETLERİNDEN KURTULUN VE VARLIKLARINIZIN KORUNDUĞUNDAN VE EN ÇOK İHTİYACINIZ OLDUĞUNDA ULAŞILABİLİROLDUĞUNDAN EMİN OLUN. SİZİN İÇİN DEĞERLİ İSE, BU BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR.

İşinizle ilgili kritik bilgileriyanisizin için en değerli olanıkoruyabilmemiziçin bize güvenebilirsiniz. Bilgi kaynaklarınızı,Iron Mountain’ın iyi korunanve ileriteknolojiyesahiptesislerinde güvenli bir şekilde saklayabilirsiniz. Bir felaket esnasında, kurumdışısaklamahizmetlerimizsayesinde, bilgilerinizin korunduğunu ve kurtarılabilir olduğunu bilmek size huzur verecektir.

BİLGİ VE BELGELER

Iron Mountain, tıbbi belgeleri, radyoloji filmleri gibi çok çeşitli sağlık bilgilerini saklayabilir ve yönetebilir. Klinik kayıtlara ek olarak, Iron Mountain, insan kaynakları belgelerive diğer idari ve mali belgeler dedâhil olmak üzere tüm bilgi ve belgelerinizi tesislerimize taşıyarak tesislerinizdeki değerli alanları asıl işiniz için kullanmanızkonusunda yardımcı olabilir.

TEYP YEDEKLEME

Iron Mountain® Güvenli KurumDışı Bant yedekleme hizmeti, klinik ve işinizle ilgili diğeryedek verilerinizi saklar, en uygun ortam koşullarında korur ve gerektiğinde geri almanızı sağlar. Sonuçlar: kesintisüreleriniziazaltabilir ve yedekleri geri alıp işinizedevam edebilirsiniz... Çünkü sağlık sisteminiz buna bağlıdır.

IRON MOUNTAIN İLE ŞUNLARI YAPABİLİRSİNİZ:

Teyplerinizi, deprem veya felaket risklerine karşı artırılmış güvenliksunan,son derece iyi korunan tesislerde saklayın.

Web tabanlı envanter yönetimi araçlarımızı kullanarak verileriniziçevrimiçi yönetin ve gerektiğinde teyplerinizi hızla bulun.İster taşıma halinde isterse depoda olsun, verilerinizin nerede olduğuna dair denetlenebilir bir gözetim zinciri ve tam şeffaflık sağlayın.

 

business women

IRON MOUNTAIN’A ULAŞIN

Bilgi ve Satış Yardım