BANKACILIK ÇÖZÜMLERİ, SİZE AŞAĞIDAKİ KONULARDA YARDIMCI OLABİLİR:

Dijital dönüşümü hızlandırın

Finansal hizmetlerin yönetmeliklere uyumunu sağlayın ve verimlilik elde edin

Bilginin korunmasını sağlayın

Banking - Wheel | Iron Mountain

BANKACILIK ÇÖZÜMLERİ, SİZE AŞAĞIDAKİ KONULARDA YARDIMCI OLABİLİR:

Dijital dönüşümü hızlandırın

Finansal hizmetlerin yönetmeliklere uyumunu sağlayın ve verimlilik elde edin

Bilginin korunmasını sağlayın

  1. Endüstri çözümleri
  2. Bankacılıkta Bilgi ve Arşiv Yönetimi

‘Rutin olan’ artık bir seçenek değildir

Sıkı düzenleyici denetimlere tabi olan, aşırı rekabetçi ve hızla değişen bir sektörde, bankaların değişen gereksinimlerini karşılayabilecek bir iş ortaklığı kurmanız şarttır.

Mevzuat değişiklikleri, eski sistemler, aksaklıklar ve teknolojiden kaynaklanan zorluklar, artan rekabet ve müşteri deneyimini iyileştirme çabası nedeniyle bankacılık sektörü sürekli olarak gelişmektedir. Sonuç olarak, bankanızın farklı bilgi türlerini tanımladığı, eriştiği, izlediği ve koruduğu yöntemler de gelişmelidir. Bankanızın bilgi ve belge saklama sürelerini ve iç denetim taleplerini uyarlamanız ve aynı zamanda müşterinizin bilgilerinin güvenliğini sağlamanız önemlidir.

İnovasyonu ve Dijital Dönüşümü Etkinleştirmek

Bir ipotekli borç veren, perakende veya ticari banka iseniz, Iron Mountain, yaşam döngüsü boyunca bilgilerinizi yönetmenizi kolaylaştırır.

Her büyüklükteki banka, uzun bir zaman dilimi içinde, fiziksel ve dijital olarak kayıtlarını saklamalıdır. Özellikle, ipotekli borç dokümanları ve bilgileri karmaşıktır ve yaşam döngüsü boyunca titiz bir banka kayıt tutma süreç yönetimi gerektirmektedir.

Dizüstü bilgisayarları ve sunucuları yedeklemeden, bulut verilerini arşivlemeye, eski sistemlerden bilgi kurtarmaya ve veri merkezleri kurmaya kadar farklı alanlarda size destek olabiliriz. Iron Mountain, bir banka doküman yönetim sisteminin yanı sıra güçlü ve güvenilir saklama seçenekleri sunar. Yenilikçi çözümlerimiz, ileriye dönük bilgilerinizi dijital ortama aktarırken, tüm kâğıt dokümanlarınızı tesislerimizde saklanmasını sağlayarak dijital dönüşüm hedeflerinize ulaşmanızı kolaylaştıracaktır. Ayrıca, banka iş akışı süreçlerini otomatikleştirmek ve belgelerinize çevrimiçi erişimi sürdürmek için gerekli araçları sağlıyoruz.

Çözümlerimiz esnektir ve işletmeniz için kritik olan belgeleri yönetmek için şirketiniz ihtiyaçlarına göre uyarlanabilir. 2.500 finansal hizmet kuruluşu Iron Mountain’ın çözümlerini ve hizmetlerini kullanıyor

Genişleyen kullanma alanı: 50'den fazla ülkede 1.400'den fazla tesis

Iron Mountain, bankacılık müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamada 65 yılı aşkın deneyime sahiptir

IRON MOUNTAIN’A ULAŞIN

Bilgi ve Satış Yardım
business women

IRON MOUNTAIN’A ULAŞIN

Bilgi ve Satış Yardım