EĞLENCE SEKTÖRÜNE YÖNELİK ÇÖZÜMLER

Mirasınız sektör liderlerince korunmayı hak etmektedir.
Entertainment banner - a role of 35mm film

EĞLENCE SEKTÖRÜNE YÖNELİK ÇÖZÜMLER

Mirasınız sektör liderlerince korunmayı hak etmektedir.
  1. Endüstri çözümleri
  2. Eğlence Endüstrisi Çözümleri

EĞLENCE HİZMETLERİ - GÜVENLİK, ERİŞİM, TEKNOLOJİK UZMANLIK - ŞİMDİ VE GELECEĞE

Bir film stüdyosu, dünya çapında bir medya şirketi veya prestijli bir akademik kurum, mirasını korumak ve saklamak istediğinde, Iron Mountain Eğlence Hizmetleri açık ve net bir seçimdir.

Paramount Pictures, Güney Kaliforniya Üniversitesi veya sayısız diğer önde gelen medya şirketi ve kuruluşu, en kritik varlıklarını korumak ve gelecek nesiller için erişilebilir hale getirmek için Iron Mountain'a güvenmektedirler.

ARŞİVİNİZİN GÜVENLİĞİNİN SAĞLANMASI... ŞİMDİ VE GELECEKTE

Arşiv bir mirastır. Bu paha biçilmez materyallerin güvenliği ve saklanması şansa bırakılamaz. Iron Mountain Eğlence Hizmetleri, varlıklarınızın tam olarak korunmasını sağlayan sektör lideri arşiv, depolama, gözetim zinciri süreçleri ve saklama olanaklarına sahiptir. Güvenli depolarımız, en son teknoloji güvenlik uygulamalarımız ve teknolojik altyapımız, her müşteri için özel bir çözüm geliştirmemize ve benzersiz bir güvenlik ve kolaylık sunmamıza olanak tanır.

GÜVENİLİR BİR İŞ ORTAĞI İLE GÜVENLİ ERİŞİM VE DAĞITIM

Biz arşivin yaşayan bir şey olduğunu biliyoruz. Temel materyallere erişim ve dağıtım, özellikle günümüz medya sektörünün karmaşık dünyasında, işinizin ayrılmaz bir parçasıdır.

Kaçırılan bir fırsat, kayıp bir orijinal kayıt veya yanlış yerleştirilmiş bir teyp, rekabetçi bir pazarda başarılı olmak veya geride kalmak arasındaki fark anlamına gelebilir. İşte bu nedenle Iron Mountain, varlıklarınızı dünya çapında dijital veya fiziksel biçimde alıp koruyan ve dağıtan arşiv endüstrisinin lider dijital arşivleme sistemini geliştirdi. Dijital İçerik havuzumuz, gelişmiş etiketleme ve meta veri olanağı, arşiv genelinde ön izleme ve kontrollü erişim sağlar, asıl kayıtlar ise hiçbir zaman doğrudan internet erişimine açık değildir. Bundan böyle hiçbir zaman, varlıklarınızı bulma veya dağıtma konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak.

ARŞİVİNİZİ, GELECEKTE OLABİLECEK DEĞİŞİKLİKLERDEN ETKİLENMEYECEK HALE GETİRİN

Gelecek, arşiviniz için ne bekliyor? Medya formatları değiştikçe ve dijital teknoloji gelişmeye devam ettikçe, materyallerinizin modası geçecek mi? Iron Mountain ile medyanızın eskimesi artık bir sorun değil. Güvenlik ve korumayla birlikte arşiviniz, sürekli olarak gelişen dijital dünyada format ve ortam bağımsız şekilde yeniden aktarım için ödeme yapmanıza gerek kalmadan aktarılacak ve yönetilecektir. Bir kere varlıklarınız sistemimizde olduktan sonra, şimdi ve gelecekte ortam formatları nasıl değişirse değişsin, arşivinizin her zaman erişilebilir ve güvende olacağından emin olabilirsiniz.

IRON MOUNTAIN’A ULAŞIN

Bilgi ve Satış Yardım
business women

IRON MOUNTAIN’A ULAŞIN

Bilgi ve Satış Yardım