VERİ MERKEZLERİ

Verilerinizi Güvenle Barındırın. Önemli Olanı Koruyun.

Northern Virginia Data Center

VERİ MERKEZLERİ

Verilerinizi Güvenle Barındırın. Önemli Olanı Koruyun.

  1. Veri Merkezleri

VERİ MERKEZLERİ & BARINDIRMA

230,000+ Müşteri - Fortune 1000’in %95’i - 30+ Yıldır Mükemmel Veri Barındırma- Yüksek Güvenlik & Emniyet

Veri merkeziniz konusunda bir tedarikçiye güvenebileceğinizden emin değil misiniz? Sizi anlıyoruz. Veri merkezi işletmek ve kurmak ciddi bir iştir. Ve verinizi işletmenizde tutmak daha güvenli hissettirebilir.

Veri merkezinizin kontrolünü kaybetme konusundaki doğal kaygılara rağmen sıkı düzenlemelere tabi şirketler, eski altyapılarını değiştirmek veya yeni kapasite eklemek için veri merkezi tedarikçilerini titizlikle seçmektedir. Peki neden? Daha düşük sahip olma maliyeti, artan operasyonel verimlilik, öngörülebilir maliyetler, kullanıma bağlı fiyatlandırma, daha düşük yatırım harcaması, akıllı ve kesintisiz genişleme imkanı artı bulut tabanlı bir dünyada çeviklik.

Iron Mountain veri merkezleri, dünyanın en rekabetçi kuruluşlarının beklentilerini tam olarak karşılamaktadır. Fakat bizi gerçekten farklılaştıran şey, müşteriye aşıladığımız güvendir. Iron Mountain, Fortune 1000'in % 95'i de dâhil olmak üzere, dünya genelinde 230.000'den fazla müşteriyle çalışmaktadır. Tek bir kabine ihtiyaç duyan büyümekte olan bir şirket veya 20.000 metrekarelik özel bir veri merkezi arayan çok uluslu bir şirket olsanız da, en önemli olanı korumak için Iron Mountain'e güvenebilirsiniz.

Iron Mountain Veri Merkezlerini neden seçmelisiniz?

  • 60 yılı aşkın operasyonel mükemmellik
  • Müşteriden esinlenen Veri Merkezi tasarımı
  • Kapsamlı uyumluluk desteği
  • Öngörülebilir, şeffaf maliyet modeli
  • Uzun vadeli ölçeklenebilirlik

FARKLI SEÇENEKLER: TEK KABİNDEN SİZE ÖZEL VERİ MERKEZLERİNE KADAR ÖZELLEŞTİRİLMİŞ

Wholesale Data Center

Toptan Veri Merkezleri

50'den fazla kabin veya 250 kw’tan fazla IT (BT) kapasitesine mi ihtiyacınız var? Iron Mountain için toptan veri merkezi müşterisi olarak nitelendirilirsiniz. Faydaları arasında, müşteriden esinlenmiş/müşteri odaklı veri merkezi tasarımı, esnek dağıtım modeli, ölçülebilir “kullandığın kadar öde” enerji fiyatlandırması bulunur.
Dedicated Data Center

Özel Veri Merkezleri

En kapsamlı teklifimiz, Iron Mountain özel veri merkezleri, kurumsal / Fortune 1000 müşterileri, teknoloji hizmet sağlayıcıları, büyük sağlık kuruşları ve finansal kuruluşlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Özel Veri Merkezi Odaları

Özel veri merkezi odalarının Iron Mountain'ın en popüler servislerinden biri olmasının bir nedeni vardır. Müşteriler, bir taahhüt olmadan özel bir veri merkezinin gizliliğinden ve kontrolünden yararlanırlar. Sıkı erişim kontrolü.
Underground Data Center

Yeraltı Veri Merkezleri

Iron Mountain yeraltı veri merkezleri doğal enerji verimliliği, insan kaynaklı felaket riskinin azaltılması, neredeyse sınırsız yer-yük kapasitesi ve ek fiziksel güvenlik gibi birçok faydaya sahiptir.

Güvenli Veri Merkezi Alanları

Altı adet veya daha fazla kabin (30 kw üzeri) için, standart kilitli bir kabinden daha fazlasını, esneklik ve gizlilik sunan bir veri merkezi imkanı mı istiyorsunuz? Iron Mountain güvenli veri merkezi alanlarını düşünün. Güvenli tel örgüleri, ek fiziksel güvenlik sağlar.
Data Center Services

Veri Merkezi Hizmetleri

BT ve veri merkezi operasyon ekiplerinizin mevcut durumu nedir? Aşırı iş yükü altında? Eksik işgücü? Talebe göre değişebilen kaynaklara erişim yararlı olur muydu? Iron Mountain veri merkezi hizmetlerini düşündünüz mü?

IRON MOUNTAIN’A ULAŞIN

Bilgi ve Satış Yardım
business women

IRON MOUNTAIN’A ULAŞIN

Bilgi ve Satış Yardım