HAKKIMIZDA

Iron Mountain | About Us

HAKKIMIZDA

  1. Kim olduğumuzu keşfedin

Iron Mountain Incorporated (NYSE [New York Borsası]: IRM), bilgi ve arşiv saklamayı, korumayı ve yönetmeyi amaçlayan global bir şirkettir.

Bilgi ve arşiv saklaması ve korunması söz konusu olduğunda, tüm dünyadaki şirketler bize güvenir. Binlerce yerli firma ve FORTUNE 1000 listesinde yer alan şirketlerin tamamına yakını bizimle çalışıyor. Kritik iş bilgileri ve bu bilgileri içeren evraklardan jeolojik numunelere, güzel sanat eserlerinden değerli sanatçıların orijinal kayıtlarına kadar, kendileri için önemli olan varlıkların korunması ve bu bilgilerin gerektiğinde kullanılmasına yardımcı olma noktasında müşterilerimiz bize güveniyorlar.

Hakkımızda

iconleadership team

Yönetim

Iron Mountain’ın yönetim kadrosunu tanıyın.
money

Yatırımcı Bilgileri

icon our history

Tarihçe

Şirketimizi ve sektörümüzü şekillendiren olaylara göz atın.
Events icon

Haberler

Bilgi yönetimi alanındaki faaliyetlerimizi ve gelecekteki konumumuzu takip edin.

Çözümlerimiz

Müşterilerimizin arşivleme maliyetlerini azaltmalarına, yönetmeliklere uymalarına, riskleri yönetmelerine ve büyümek için bilgilerindeki değeri kullanmalarına yardımcı oluyoruz. Çözümlerimiz, bilgi ve arşiv saklama, kayıt yönetimi, veri yönetimi ve güvenli evrak parçalama sistemlerini içermektedir. 1951 yılında kurulan şirketimiz, iş belgelerini, yedek bant kayıtlarını, elektronik dosyaları, tıbbi verileri ve diğer varlıkları depolamakta ve koruma altına almaktadır.

Misyon ve Vizyon

Müşterilerimiz için nelerin en fazla önem taşıdığını anlayarak, bunları koruma altına alarak ve dönüştürerek, bugünkü ve gelecekteki karmaşıklığı ve riskleri yönetmek için müşterilerimiz ile birlikte çalışarak onların bilgi ve varlıklarını koruyan güvenilir bir şirket olmak.

Koruma konusundaki tutumumuz

Müşterilerimizin bilgi ve varlıklarını, sanki kendi bilgi ve varlıklarımızmış gibi değer veriyoruz..


  • Güvenlik teknolojisine yatırım yapıyoruz.
  • Tüm çalışanların geçmişine yönelik kontroller yürütüyor ve sürekli güvenlik eğitimleri veriyoruz.
  • Güvenlik kültürümüzü geliştirmek için kendi teadarkçilerimizin güvenlik denetimlerine uyuyoruz.

Bilgilerin ve veri gizliliğinin korunması ile ilgili olarak en yüksek endüstri standartlarına uyuyor ve bu standartların belirlenmesine yardımcı oluyoruz.