Hayati öneme sahip işletme ve müşteri bilgilerini güvenle yönetip korumak söz konusu olduğunda, küçük ve orta ölçekli işletmeler kendilerine has bir dizi meseleyle karşı karşıya kalmaktadır. Hedeflerinize ulaşmanıza, büyük müesseselerin kullandığı bilgi yönetimi hizmetlerinden faydalanmanızı sağlayarak katkıda bulunuyoruz.

Dünyanın dört bir yanından binlerce küçük ve orta ölçekli işletmenin güvenilir bir ortağı olmaktan gurur duyuyoruz. Küçük ve orta ölçekli işletmelerin ihtiyaçlarına özel olarak hitap eden bilgi muhafazası, koruması ve kurtarmasına uzun yılların global liderlik tecrübesini katıyoruz.

Kayıtların yönetimi ve muhafazası

Bilgi doküman yönetimiyle ilgili maliyetleri azaltırken kağıt kayıtlarınızı stratejik ve verimli biçimde yönetmenize yardımcı olacağız.

Avantajlar şunlardır:
  • Kurum içi danışmanlıktan ultra güvenli tesislerimizde kurum dışı muhafazaya kadar eksiksiz kayıt yönetimi ve muhafaza programları
  • Geniş kapsamlı dosyalama ve geri çağırma kapasiteleri
  • Çevrimiçi portalımız üzerinden tüm kayıtların aranması ve talep edilmesi işlevselliği
  • Kurum dışında parçalayarak güvenli imha dahil bilgi imha politikaları geliştirilip uygulanmasında rehberlik ve destek

Bilgi koruma ve bilginin kullanılabilirliği

Bilgi korumamız şirketinizin bilgilerini ister sunucularda, dizüstü veya masaüstü bilgisayarlarda ister çıkarılabilir medyada olsun koruyacaktır. Saklanan bilgilerinize kolayca erişmenizi sağlayan maliyet etkin, kullanım miktarına dayalı bir plan sunabiliriz.

Parçalayarak güvenli imha

İster planlı bir kurum dışı hizmet ister tek seferlik temizlik olsun, aşağıdakiler konusunda bize güvenebilirsiniz:

  • Esnek, etkin ve güvenilir kurum dışı veri imhası ve parçalayarak güvenli imha hizmetleri
  • Artık işiniz için faydası, ilgisi veya lüzumu kalmamış bulunan bilgileri yönetme maliyetinin azaltılması
  • Veri ve kayıtların yanlış ellere düşmesi riskinin azaltılması

Hizmetler ve çözümler paketimiz, işinizle ilgili kritik öneme sahip bilgilerin verimli ve etkin biçimde muhafaza edilmesini, bunlara erişilmesini ve emniyet altına alınmasını, bütçenizi zorlamadan sağlamak üzere tasarlanmıştır. Bilgilerinizi yönetme konusunda size yardımcı olarak, dikkatinizi işinize vermenizi sağlıyoruz.