İş bilgilerinin potansiyel değeri muazzamdır fakat aynı zamanda risklere, maliyetlere ve yönetimsel problemlere de açıktırlar. Iron Mountain dünya çapında 140.000'den fazla kuruluşun dokümanlarını korumakta ve saklamaktadır – bu miktara başka hiçbir şirket erişememiştir. Problemlerle siz değil biz ilgileniyoruz, verilerinizin değerini iyileştiriyoruz ve maliyet ve risklere maruz kalmasını azaltıyoruz.

Artan saklama ve personel giderleri ile idari masrafları yönetmenize ve ilgili düzenlemelere uyumlu kalmanıza yardımcı oluyoruz:

Doküman Saklama
Kayıtlarınızı düzenleyip paketlerseniz, biz de bunları yerinden teslim alıp emniyetli tesisimize naklederiz. Belgelerinize yeniden ihtiyaç duyduğunuzda, size iade ederiz. Bu kadar kolaydır.

Aktif dosya yönetimi
Her bir dosyasına erişilebilen etkin kayıtlar; hem de dış kaynak kullanımının bütün avantajlarıyla.

Tarama ve sayısallaştırma
Seçici tarama bir taraftan maliyetlerinizi büyük oranda azaltırken diğer tarafta belgelere erişimle ilgili ihtiyaçları da karşılar.

Özel projeler
Kayıt yönetimi uzmanlarımız tek seferlik projeleriniz için ihtiyaç duyduğunuz sınıflandırma endeksleme, tasfiye, imha ve yer değiştirme hizmetlerini temin edebilir.

Uyumlu olun. Uyumlu kalın.

Geniş kapsamlı bir uygunluk programı fiziksel ve elektronik kayıtlarınızı proaktif biçimde güvence altına alabilir, gereksiz risklere karşı bir kalkan oluşturur ve maliyetleri denetim altına almanıza yardımcı olur. Iron Mountain yanınızdayken, aşağıdakilerden emin olabilirsiniz:

  • Uygunluk düzenlemeleri ve bunların sizin için ne ifade ettiği konusunda netlik
  • Artan verimlilik
  • İdari giderler ve eDiscovery maliyetlerinin azalması
  • İş açısından kritik önem arz eden kayıtların daha iyi kontrolü

Özel kasa dairelerinde muhafaza

Kayıtları üzerinde bulunduran ortamların (medyaların) uzun dönem saklanmasınana yönelik uygun ortam koşullarını sağlayıp sürdürerek, bu medyaların uzun yıllar boyunca okunabilirliğini ve bütünlüğünü garantileyebiliyoruz. Her türlü medya için en iyileştirilmiş koruma ve saklama koşullarına sahip çeşitli özel, paylaşımlı ve isteğe uyarlanmış kasa daireleri sunuyoruz.

Kasa dairelerimizin özelliklerinden bazıları şunlardır:

  • 7/24 erişim kontrolü dahil çoklu güvenlik düzeyleri
  • Sürekli takip edilebilir ve esnek erişim sağlayan işlem kontrol sistemleri
  • Kağıt, manyetik ve optik medya, film bobinleri, renkli fotoğraf ve dokümanlar dahil farklı medyaların kendine has gerekirliklerine uygun şekilde, özel olarak tasarlanmış ortam kontrol sistemleri
  • Kayıtları, su hasarı riskine yol açmadan koruyan gelişmiş gazlı yangın söndürme sistemleri
  • Emniyetli, sadece ilgili işe yönelik nakliye için iklim kontrollü taşıtlar
  • Tarihi belgelerin saklanmasına uygun BS5454 koşulları

Büyük hacimli veya nitelikli ortam denetimleri gerektiren materyallerin muhafaza edilmesi gibi özellikli depolama ihtiyaçlarınız varsa, kuruluşunuz için özel olarak tasarlanmış bir kasa dairesi oluşturabiliriz.