Her boyutta kuruluşlar kurum dışı bant saklamadan felaketten kurtarmaya, çevrimiçi yedeklemeye kadar veri koruma ve kurtarma ihtiyaçları için Iron Mountain'a güvenmektedir. Nedeni: üstün emniyet ve güvenilirlik, veriler üzerinde daha çok denetim ve veri kayıpları, aksamalar ve yıkımlardan daha hızlı kurtulma.

Etkin veri koruması arayan her şirket aşağıdakilere ihtiyaç duyar:

  • Mümkün olan en hızlı ve eksiksiz kurtarma
  • Veri genişlemesinin artan maliyetleri ve karmaşıklığının yönetilmesi
  • Standartları olan denetlenebilir bir sistem gerektiren yasal düzenlemelere uyum

Küçük, orta ölçekli ve büyük şirketlerin bu problemlerle yüzleşmesinde yardımcı olma konusunda hiç kimse bizden fazla tecrübeye sahip değildir. Iron Mountain hizmetleri riskleri azaltmaya ve hızlı ve eksiksiz kurtarma sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Kurum dışı kasalarda bant saklama ve felaketten kurtarma

Pek çok işletme için, kurum dışı kasalarda bant saklama pratik ve maliyet etkin bir yedekleme ve arşivleme çözümü olmaya devam etmektedir. Biz eksiksiz bir kurum dışı bant saklama ve yönetim hizmetleri yelpazesi sunuyoruz.

PC, Mac ve sunucu çevrimiçi yedeklemesi

otomatik, uçtan uca cloud (bulut) tabanlı çevrimiçi yedekleme sistemimiz masaüstlerinde, dizüstü bilgisayarlarda ve sunucularda dijital veri kaybını bertaraf etmenize yardımcı olabilir.

Microsoft DPM için yedekleme ve kurtarma

Cloud çözümümüz Microsoft Data Protection Manager (DPM) ile entegre haldedir ve korunmuş verilerin güvenilir ve emniyetli biçimde yedeklenmesini ve arşivlenmesini sağlar.

Her biçimdeki artan hacim ve karmaşıklıktaki verileri güvenle yönetmenize yardımcı olabiliriz. Sektöre liderlik eden hizmetlerimiz bilgileri kurtarma, uyumluluk ve hukuki erişime açık şekilde saklayıp, yönetmenize olanak sağlar. Iron Mountain veri merkezleri, dağıtılmış sunucular, PC'ler, Mac'ler ve uzak cihazlar için kurum dışı yedekleme programları ve çevrimiçi yedekleme ve arşivleme çözümleri sunmaktadır. Ayrıca, e-posta yönetimi, veri restorasyonu, veri imhası, tekilleştirme (kopyaların yok edilmesi/de-duplication) ve eDisclosure / eDiscovery hizmetleri de sunuyoruz.